Prof. Dr. Yusuf Özlem İLBEY

Prof. Dr. Yusuf İlbey Almanya’da dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde üroloji uzmanlık eğitimine başladı. Üroloji uzmanı olduktan sonra Uşak Devlet Hastanesi'nde görev yaptı. İstanbul’da sırasıyla Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bezm-i Alem Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı. 2011 yılında Doçent, 2018 yılında Profesör unvanı aldı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi'nde eğitim sorumlusu ve üroloji anabilim dalı başkanlığı yaptı. Şu an Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kliniği'nde görev yapmaktadır. 

Prof. Dr. Yusuf Özlem İlbey Hangi Hastanede?

Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kliğinde görev yapmaktadır. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri polikliniği bulunmkatadır. Ameliyat günleri salı ve perşembedir. 

Prof. Dr. Yusuf Özlem İlbey İletişim Bilgileri

0.532 452 77 60 numaraı telefon ya da info@yusufilbey.com eposta aracığıyla ulaşabilirisiniz. 

Prof. Dr. Yusuf Özlem İlbey Randevu 

0 532 452 77 60 telefonundan, info@yusufilbey.com eposta adresinden ya da Bezmialem Tıp Fakültesi Hastanesi online randevu sisteminden randevu alabilirsiniz.